zprávy

Městská rada Zaragozy postaví 90 VPO na pozemku ve Valdefierru

Vláda Zaragozy, PP-Ciudadanos, potvrdila výběrové řízení na pozemek ve Valdefierru, na kterém bude postaveno 90 chráněných domů v Aragonu a které bylo přiděleno společnosti Arquitectura, Ingeniería y Construcción Lobe za částku 2 825 000 eur – bez DPH –.

Jedná se o pozemek UR1 o ploše 2 390 m2, jeden z výsledků projektu reparcelace intervenční oblasti F-57-3 PGOU. Má tvar „u“ otevřené na jih, takže na severu hraničí s Calle de la Dalia, na jihu s nově vytvořenou veřejnou komunikací, na východě s tou známou jako Corredor Oliver-Valdefierro a na na západě s Calle Biel.

Je mu přidělena stavební plocha 10 540,80 m2 pro bydlení umožňující liniový nebo otevřený blok pro bydlení podléhající režimu ochrany obyvatelstva za maximální cenu a s maximálním počtem 90 chráněných domů.

20 procent z částky zakázky – 565 000 eur – bude vyplaceno do jednoho měsíce od obdržení oznámení o uzavření smlouvy, zatímco 80 procent ze zbývající částky – 2 260 000 eur – bude uspokojeno v době formalizace veřejné listiny přenos domény balíku, ke kterému bude připočtena celková částka odpovídající DPH.

Jiné dohody
Podobně se vláda Zaragozy zabývala dalšími urbanistickými soubory souvisejícími s ulicí Embarcadero ve čtvrti Casablanca a podporou rehabilitace odborových skupin.

Na jedné straně bude předloženo nové znění projektu zvláštního plánu pro oblast U-58-1 týkající se ulice Embarcadero, která je ve vlastnictví aragonské vlády a jejíž propagace je součástí dohod mezi oběma institucemi. veřejná informace.

Na druhé straně byly původně schváleny dvě podrobné studie oblasti Balsas Ebro Viejo, konkrétně oblasti 10, ulice Pilar Andrés, 1 a 3, a bloků 19, 20, 21, 22 a 29, v obou případech na žádost společenství vlastníků Calle Cañón de Añisclo, 21.-25.

Tyto akce, které vznikly z podnětu a doporučení územního plánování, umožní, stejně jako v jiných odborových skupinách ve městě, projekci zlepšení, rehabilitace a/nebo prací na zpřístupnění.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *